Kwaterunek 2020
Akcja kwaterunkowa :
Aktualności
Informacje
Akademiki PW
Najczęstsze pytania
Zaloguj się
Kontakt
Wzory dokumentów
Brak
Osoby, których podania o Szczególne Okoliczności - aktywność na rzecz społeczności akademickiej rozpatrzono pozytywnie
Arch.: Piotr Banasiak
Arch.: Monika Kozieł
Arch.: Michał Rychlewski
Arch.: Mikołaj Wyrostek
Chem.: Justyna Barcińska
Chem.: Mateusz Cegłowski
Chem.: Mateusz Chudziński
Chem.: Magdalena Gąsiorek
Chem.: Alicja Głaszczka
Chem.: Jakub Janiak
Chem.: Justyna Jaroszuk
Chem.: Patrycja Kajdzik
Chem.: Magdalena Kaźmierczak
Chem.: Klaudia Latoszek
Chem.: Monika Maciątek
Chem.: Jakub Misiukiewicz
Chem.: Aleksandra Murawska
Chem.: Maria Ogrodowska
Chem.: Michalina Perron
Chem.: Marcin Piekarczyk
Chem.: Weronika Rybińska
Chem.: Jakub Sikora
Chem.: Martyna Smolarek
Chem.: Katarzyna Tutaj
Chem.: Małgorzata Urbańska
Chem.: Konrad Uściło
Chem.: Jakub Wacławek
Chem.: Mikołaj Weber
Chem.: Łukasz Wnukowski
EiTI: Piotr Araszkiewicz
EiTI: Jakub Banaszkiewicz
EiTI: Urszula Bielińska
EiTI: Tomasz Boguski
EiTI: Jakub Ciborowski
EiTI: Paulina Cieloch
EiTI: Krzysztof Dygnarowicz
EiTI: Eliza Filip
EiTI: Piotr Harakop
EiTI: Paweł Kotiuk
EiTI: Adrianna Łukaszuk
EiTI: Szymon Milczek
EiTI: Norbert Niderla
EiTI: Jakub Niewiński
EiTI: Adam Nowakowski
EiTI: Konrad Owsikowski
EiTI: Rafał Pyżalski
EiTI: Joanna Rancew
EiTI: Jakub Sikora
EiTI: Wojciech Sobczak
EiTI: Mateusz Tomczak
EiTI: Filip Wasilewski
EiTI: Dawid Zakrzewski
EiTI: Arleta Zarębska
Elektr.: Łukasz Baran
Elektr.: Łukasz Barbarewicz
Elektr.: Bartłomiej Bursa
Elektr.: Michał Czerniecki
Elektr.: Paweł Czerniecki
Elektr.: Krzysztof Frąc
Elektr.: Kamil Kowieski
Elektr.: Dominika Kozakiewicz
Elektr.: Mikołaj Krause
Elektr.: Jarosław Królik
Elektr.: Michał Kucki
Elektr.: Jakub Łuć
Elektr.: Karol Magier
Elektr.: Joanna Nartowicz
Elektr.: Paweł Osiński
Elektr.: Dorota Pawlicka
Elektr.: Kamil Piłka
Elektr.: Beniamin Przychodzki
Elektr.: Zuzanna Przymierska
Elektr.: Michalina Purgat
Elektr.: Maciej Sobczak
Elektr.: Dominik Suligowski
Elektr.: Bartosz Sulima
Elektr.: Grzegorz Węgrzyk
Elektr.: Piotr Winiarski
Elektr.: Kacper Wolański
Fiz.: Monika Biniek
Fiz.: Jan Haryszyn
Fiz.: Katarzyna Kozyra
Fiz.: Wiktor Kragiel
Fiz.: Nikola Krasowska
Fiz.: Kamil Orzechowski
Fiz.: Paulina Pazdrak
Fiz.: Michał Śliwiński
GiK: Rafał Białasek
GiK: Joanna Ceranka
GiK: Karolina Delekta
GiK: Krzysztof Dulęba
GiK: Izabela Fijałkowska
GiK: Grzegorz Hołownia
GiK: Dominika Ługowska
GiK: Piotr Mazur
GiK: Barbara Miączyńska
GiK: Magdalena Pawlina
GiK: Weronika Rychlicka
GiK: Aleksandra Wiącek
GiK: Aleksandra Wojda
GiK: Tymoteusz Wysocki
GiK: Dorota Zasowska
GiK: Paulina Zielińska
IBHiIŚ: Łukasz Gala
IBHiIŚ: Łukasz Kierlanczyk
IBHiIŚ: Bartosz Kubicki
IBHiIŚ: Gabriela Miąskiewicz
IBHiIŚ: Klaudia Ochojska
IBHiIŚ: Natalia Piórkowska
IBHiIŚ: Wiktor Targański
IBHiIŚ: Agata Wachowska
IChiP: Mateusz Bartczak
IChiP: Weronika Berent
IChiP: Izabela Bilicka
IChiP: Zuzanna Dobrochłop
IChiP: Bartosz Dulski
IChiP: Ewelina Gadomska
IChiP: Zuzanna Jóźwik
IChiP: Kamil Karczmarczyk
IChiP: Maciej Kilarski
IChiP: Dominika Kwarta
IChiP: Ewelina Meckier
IChiP: Aleksandra Michalak
IChiP: Sandra Mochtak
IChiP: Hanna Nurczyńska
IChiP: Rafał Pakuła
IChiP: Rafał Pater
IChiP: Agata Piros
IChiP: Igor Półgrabski
IChiP: Natalia Rendaszek
IChiP: Karolina Sowińska
IChiP: Dagmara Tarapata
IChiP: Julia Wilewska
IChiP: Jarosław Wilkowiecki
IMat: Seweryn Grabowiecki
IMat: Dominik Grzęda
IMat: Marcin Izmer
IMat: Anna Łabęda
IMat: Izabela Maciejewska
IMat: Agnieszka Mitruś
IMat: Bartosz Orłowski
IMat: Aleksandra Padykuła
IMat: Natalia Padykuła
IMat: Patrycja Rogulska
IMat: Anna Ronkiewicz
IMat: Zuzanna Uliasz
Mechatr.: Maciej Abramowicz
Mechatr.: Michał Foltys
Mechatr.: Szymon Furman
Mechatr.: Kamil Galach
Mechatr.: Przemysław Grenda
Mechatr.: Artur Jankowski
Mechatr.: Kuba Kamiński
Mechatr.: Adam Kołodziej
Mechatr.: Magdalena Kotynia
Mechatr.: Jan Kuna
Mechatr.: Bartłomiej Kuszpit
Mechatr.: Maciej Marcinkiewicz
Mechatr.: Katarzyna Matys
Mechatr.: Maria Muszyńska
Mechatr.: Kamil Ners
Mechatr.: Michał Nurek
Mechatr.: Martyna Palos
Mechatr.: Grzegorz Relidziński
Mechatr.: Mikołaj Rokicki
Mechatr.: Piotr Stolarski
Mechatr.: Mateusz Wasiak
MEiL: Kacper Błaszczyszyn
MEiL: Piotr Chudoba
MEiL: Karolina Gęca
MEiL: Łukasz Grabowski
MEiL: Jakub Jernaś
MEiL: Bartosz Jusiak
MEiL: Agnieszka Kamińska
MEiL: Kacper Kwidziński
MEiL: Marek Łukasiewicz
MEiL: Łukasz Majewski
MEiL: Michał Matczak
MEiL: Natalia Mazurkiewicz
MEiL: Magdalena Mącik
MEiL: Michał Modzelewski
MEiL: Damian Mucha
MEiL: Filip Murawka
MEiL: Manh Tung Nguyen
MEiL: Wojciech Pacześniak
MEiL: Maciej Pogorzelski
MEiL: Michał Radziwonowicz
MEiL: Mateusz Wendołowicz
MiNI: Bartłomiej Chechliński
MiNI: Michał Dybowski
MiNI: Michał Dymek
MiNI: Hubert Grochowski
MiNI: Nadia Kluz
MiNI: Arkadiusz Kniaź
MiNI: Adam Kowalczyk
MiNI: Michał Kozak
MiNI: Jakub Królik
MiNI: Adam Królikowski
MiNI: Marcel Luszowski
MiNI: Jarosław Miller
MiNI: Maciej Pijanowski
MiNI: Paulina Przybyłek
MiNI: Bartłomiej Rajkowski
MiNI: Renata Rólkiewicz
MiNI: Mateusz Wójcik
SiMR: Krzysztof Bienias
SiMR: Dominika Danielczyk
SiMR: Filip Derba
SiMR: Magdalena Drewnowska
SiMR: Bartosz Golisz
SiMR: Karolina Grabska
SiMR: Kamil Gruszka
SiMR: Kamila Komorowska
SiMR: Wojciech Margol
SiMR: Szymon Mróz
SiMR: Zuzanna Narkiewicz
SiMR: Kamil Podembski
SiMR: Patryk Talar
WAiNS: Justyna Brodzik
WAiNS: Klaudia Dudkiewicz
WAiNS: Anna Floryszczyk
WAiNS: Jakub Jarosz
WAiNS: Małgorzata Lis
WAiNS: Kamila Maliszewska
WAiNS: Kamila Popławska
WAiNS: Karolina Prewęcka
WAiNS: Jacek Szejna
WIL: Joanna Bąkała
WIL: Maciej Biedrzycki
WIL: Mateusz Cichocki
WIL: Julia Czaplicka
WIL: Magdalena Dąbrowska
WIL: Paweł Krzewiński
WIL: Marta Połóg
WIL: Błażej Rakowski
WIL: Paweł Świniarski
WIL: Karolina Wawrzyniak
WIL: Marta Wieczorek
WIP: Karolina Andrzejewska
WIP: Honorata Chołomej
WIP: Marek Ćwikła
WIP: Paweł De Mehlem-Barabaś
WIP: Karolina Gerej
WIP: Przemysław Jackowski
WIP: Jaromir Jaworski
WIP: Jędrzej Kapciak
WIP: Agnieszka Kozyra
WIP: Kamil Królikowski
WIP: Emilia Mach
WIP: Agata Szabat
WIP: Mirosław Zmysłowski
WT: Michał Budzik
WT: Wiktoria Ertman
WT: Oliwier Grochal
WT: Piotr Kucharski
WT: Karolina Matyjaszczyk
WT: Patrycja Olczak
WT: Bartosz Wychowałek
WZ: Joanna Aleksandrowicz
WZ: Patrycja Kaleta
WZ: Artur Nalepko
WZ: Krystian Papierowski
WZ: Łukasz Posłuszny
WZ: Paulina Radomska
WZ: Natalia Szczygieł
WZ: Aleksandra Witkowska
WZ: Anna Zakrzewska
WZ: Zuzanna Zgolak
quality work by Krzysztof B.Baczewski, Administrator , Powered by eWniosek