Kwaterunek 2019
logo
FAQ-LINK
Pytania i odpowiedzi
Language:
Akcja kwaterunkowa :
Strona główna
Informacje
Mapa akademików
Harmonogram
Zaloguj się
Kontakt
[LINK] Pomoc do tej zakładki
Wzory dokumentów
Brak
Osoby, których podania o Szczególne Okoliczności - aktywność na rzecz społeczności akademickiej rozpatrzono pozytywnie
Arch.: Monika Kozieł
Arch.: Maria Napieralska
Arch.: Alicja Rudnicka
Arch.: Mikołaj Wyrostek
Chem.: Justyna Barcińska
Chem.: Mateusz Chudziński
Chem.: Julia Cieślicka
Chem.: Kornelia Domiter
Chem.: Maciej Ejsmont
Chem.: Magdalena Gąsiorek
Chem.: Anna Gerlach
Chem.: Alicja Głaszczka
Chem.: Martyna Głusiec
Chem.: Jakub Janiak
Chem.: Justyna Jaroszuk
Chem.: Magdalena Kaźmierczak
Chem.: Paweł Kiepas
Chem.: Krzysztof Kolankowski
Chem.: Michalina Kołaczyńska
Chem.: Wioleta Krasnodębska
Chem.: Monika Maciątek
Chem.: Jakub Misiukiewicz
Chem.: Mateusz Młynek
Chem.: Aleksandra Murawska
Chem.: Paulina Musolf
Chem.: Maria Ogrodowska
Chem.: Marcin Piekarczyk
Chem.: Jakub Sikora
Chem.: Kinga Szadura
Chem.: Konrad Uściło
Chem.: Mikołaj Weber
EiTI: Kacper Banasik
EiTI: Daria Bronik
EiTI: Jakub Ciborowski
EiTI: Krzysztof Dygnarowicz
EiTI: Karolina Galant
EiTI: Piotr Harakop
EiTI: Bartłomiej Kamiński
EiTI: Joanna Kiesiak
EiTI: Julia Kłos
EiTI: Adrianna Łukaszuk
EiTI: Konrad Owsikowski
EiTI: Karol Pelc
EiTI: Jakub Sikora
EiTI: Michał Siwoszek
EiTI: Wojciech Sobczak
EiTI: Izabela Sobieska
EiTI: Filip Wasilewski
EiTI: Dawid Zakrzewski
EiTI: Arleta Zarębska
Elektr.: Łukasz Baran
Elektr.: Marcin Błaszczyk
Elektr.: Artur Braksator
Elektr.: Agnieszka Breśka
Elektr.: Bartłomiej Bursa
Elektr.: Michał Czerniecki
Elektr.: Paweł Czerniecki
Elektr.: Łukasz Domański
Elektr.: Konrad Freundlich
Elektr.: Karolina Gałczyńska
Elektr.: Łukasz Gierczak
Elektr.: Sylwester Kazub
Elektr.: Dominika Kozakiewicz
Elektr.: Mikołaj Krause
Elektr.: Izabela Krupińska
Elektr.: Jakub Kutyła
Elektr.: Paweł Leszczyński
Elektr.: Jakub Łuć
Elektr.: Karol Magier
Elektr.: Michał Mazurkiewicz
Elektr.: Paweł Osiński
Elektr.: Kamil Piłka
Elektr.: Damian Prochenka
Elektr.: Zuzanna Przymierska
Elektr.: Michalina Purgat
Elektr.: Paweł Rękas
Elektr.: Szymon Rojek
Elektr.: Radosław Rutkowski
Elektr.: Dominik Suligowski
Elektr.: Bartosz Sulima
Elektr.: Maciej Szymański
Elektr.: Seweryn Trebik
Elektr.: Grzegorz Węgrzyk
Elektr.: Piotr Winiarski
Elektr.: Lesław Wypych
Elektr.: Milena Zaręba
Fiz.: Aleksandra Bedełek
Fiz.: Monika Biniek
Fiz.: Jan Haryszyn
Fiz.: Przemysław Kaim
Fiz.: Katarzyna Kozyra
Fiz.: Adam Olesiński
Fiz.: Kamil Rozicki
Fiz.: Wioleta Rzęsa
Fiz.: Michał Śliwiński
Fiz.: Jakub Wójcicki
GiK: Rafał Białasek
GiK: Kamil Choromański
GiK: Krzysztof Dulęba
GiK: Izabela Fijałkowska
GiK: Alicja Konkol
GiK: Bartłomiej Kowalski
GiK: Jakub Łobodecki
GiK: Barbara Miączyńska
GiK: Maciej Miliszewski
GiK: Tymek Murzański
GiK: Marcin Orzechowski
GiK: Marcin Pietroń
GiK: Maria Anna Pożoga
GiK: Michał Staruch
GiK: Tymoteusz Wysocki
GiK: Paulina Zielińska
IBHiIŚ: Marianna Białek
IBHiIŚ: Artur Kalinowski
IBHiIŚ: Łukasz Kierlanczyk
IBHiIŚ: Bartosz Kubicki
IBHiIŚ: Jakub Maliszewski
IBHiIŚ: Klaudia Ochojska
IChiP: Paweł Antkowiak
IChiP: Kamila Bańkoska
IChiP: Michał Bień
IChiP: Wojciech Bień
IChiP: Robert Bitner
IChiP: Zuzanna Dobrochłop
IChiP: Ewelina Gadomska
IChiP: Krystian Jędrzejczak
IChiP: Maciej Kilarski
IChiP: Aleksandra Krupińska
IChiP: Radosław Krzosa
IChiP: Dominika Kwarta
IChiP: Radosław Lewandowski
IChiP: Aleksandra Michalak
IChiP: Hanna Nurczyńska
IChiP: Rafał Pakuła
IChiP: Rafał Pater
IChiP: Agata Piros
IChiP: Igor Półgrabski
IChiP: Natalia Rendaszek
IChiP: Dagmara Tarapata
IChiP: Jarosław Wilkowiecki
IMat: Seweryn Grabowiecki
IMat: Dominik Grzęda
IMat: Emilia Kobak
IMat: Anna Łabęda
IMat: Izabela Maciejewska
IMat: Agnieszka Mitruś
IMat: Bartosz Nędza
IMat: Bartosz Orłowski
IMat: Anna Ronkiewicz
IMat: Zuzanna Uliasz
Mechatr.: Natalia Bernardelli
Mechatr.: Michał Foltys
Mechatr.: Krzysztof Gawin
Mechatr.: Przemysław Grenda
Mechatr.: Magdalena Kotynia
Mechatr.: Julia Krefft
Mechatr.: Maciej Marcinkiewicz
Mechatr.: Aleksandra Martynowicz
Mechatr.: Katarzyna Matys
Mechatr.: Michał Nurek
Mechatr.: Michał Radomski
Mechatr.: Grzegorz Relidziński
Mechatr.: Mikołaj Rokicki
Mechatr.: Konstanty Sajnaga
Mechatr.: Jakub Sękulski
Mechatr.: Sergiusz Staszczyk
Mechatr.: Adrian Stolarski
Mechatr.: Piotr Stolarski
Mechatr.: Kamila Szymańska
Mechatr.: Dorota Zielińska
MEiL: Oskar Bieńko
MEiL: Urszula Dancewicz
MEiL: Maksymilian Gawin
MEiL: Karolina Gęca
MEiL: Maria Janczylik
MEiL: Jakub Jernaś
MEiL: Jakub Jonakowski
MEiL: Aleksandra Kaczuba
MEiL: Barbara Kominek
MEiL: Iga Kowalik
MEiL: Paweł Litman
MEiL: Natalia Mazurkiewicz
MEiL: Michał Modzelewski
MEiL: Manh Tung Nguyen
MEiL: Kamil Niedźwiedź
MEiL: Katarzyna Polak
MEiL: Mateusz Przerwa
MEiL: Michał Radziwonowicz
MEiL: Krzysztof Szwed
MEiL: Jędrzej Śmigielski
MEiL: Bartosz Załęcki
MEiL: Michał Zyguła
MiNI: Anna Antoszewska
MiNI: Hubert Grochowski
MiNI: Adam Kowalczyk
MiNI: Adam Królikowski
MiNI: Michał Kucki
MiNI: Władysław Olejnik
MiNI: Paulina Przybyłek
MiNI: Klaudia Pyrsz
MiNI: Bartłomiej Rajkowski
MiNI: Renata Rólkiewicz
MiNI: Lidia Sługocka
MiNI: Kamil Wołos
SiMR: Krzysztof Bienias
SiMR: Maciej Cichocki
SiMR: Dominika Danielczyk
SiMR: Filip Derba
SiMR: Jakub Florczyk
SiMR: Bartosz Golisz
SiMR: Karolina Grabska
SiMR: Kamil Gruszka
SiMR: Karol Kaliński
SiMR: Konrad Klimowicz
SiMR: Grzegorz Klocek
SiMR: Agnieszka Kopania
SiMR: Wojciech Margol
SiMR: Mikołaj Mazur
SiMR: Zuzanna Narkiewicz
SiMR: Zbigniew Reroń
SiMR: Jolanta Rydzewska
SiMR: Jan Sławek
SiMR: Maciek Trawicki
SiMR: Tomasz Warszawin
SiMR: Izabela Wojciechowska
WAiNS: Agnieszka Dominika Duda
WAiNS: Aleksandra Halicka
WAiNS: Małgorzata Lis
WAiNS: Aleksandra Olszewska
WAiNS: Jacek Szejna
WAiNS: Justyna Wróblewska
WIL: Mateusz Cichocki
WIL: Magdalena Dąbrowska
WIL: Mateusz Jarosiński
WIL: Izabela Jarzembowska
WIL: Mikołaj Nazarczuk
WIL: Bartosz Orzech
WIL: Mateusz Przybysiak-Przybyszewski
WIL: Weronika Rybińska
WIL: Karolina Wawrzyniak
WIP: Karolina Andrzejewska
WIP: Daria Brun
WIP: Jarosław Gabrysiak
WIP: Karolina Gerej
WIP: Milena Gryglak
WIP: Patrycja Harasimowicz
WIP: Przemysław Jackowski
WIP: Jędrzej Kapciak
WIP: Wioleta Niedźwiedź
WIP: Anna Paskudzka
WIP: Mateusz Sobczyk
WIP: Izabela Suplewska
WT: Michał Budzik
WT: Magdalena Burczyńska
WT: Wiktoria Ertman
WT: Oliwier Grochal
WT: Miłosz Jachacy
WT: Weronika Jędrzejczyk
WT: Piotr Kucharski
WT: Karolina Matyjaszczyk
WT: Aleksandra Padykuła
WT: Sebastian Piwko
WT: Tomasz Szabrański
WZ: Piotr Bojanowicz
WZ: Łukasz Gala
WZ: Sylwia Kowalska
WZ: Magdalena Marchewa
WZ: Krystian Papierowski
WZ: Adrianna Pękacka
WZ: Paulina Radomska
WZ: Emilia Rzentała
WZ: Natalia Sadownik
WZ: Dawid Siergiej
WZ: Natalia Szczygieł
WZ: Agata Trynkos
WZ: Zuzanna Zgolak
Akademiki PW
quality work by Krzysztof B.Baczewski, Administrator , Powered by eWniosek