Kwaterunek 2018
logo
FAQ-LINK
Pytania i odpowiedzi
Language:
Akcja kwaterunkowa :
Strona główna
Informacje
Mapa akademików
Harmonogram
Zaloguj się
Kontakt
[LINK] Pomoc do tej zakładki
Wzory dokumentów
Brak
Osoby, których podania o Szczególne Okoliczności - aktywność na rzecz społeczności akademickiej rozpatrzono pozytywnie
Arch.: Maksym Bal
Arch.: Maja Liro
Arch.: Katarzyna Lis
Chem.: Alicja Armatowska
Chem.: Joanna Bezubik
Chem.: Mateusz Chudziński
Chem.: Marcin Dziedzic
Chem.: Paweł Kiepas
Chem.: Michalina Kołaczyńska
Chem.: Dawid Kornacki
Chem.: Wioleta Krasnodębska
Chem.: Damian Kuśmirek
Chem.: Monika Maciątek
Chem.: Grzegorz Matyszczak
Chem.: Katarzyna Nocoń
Chem.: Karolina Spryszyńska
EiTI: Kacper Banasik
EiTI: Michał Banaszczyk
EiTI: Rafał Braun
EiTI: Daria Bronik
EiTI: Kamila Cipior
EiTI: Kamil Cukrowski
EiTI: Krzysztof Dygnarowicz
EiTI: Karolina Galant
EiTI: Emilia Gosk
EiTI: Bartłomiej Kamiński
EiTI: Eliza Kawecka
EiTI: Joanna Kiesiak
EiTI: Justyna Łabuś
EiTI: Damian Matusik
EiTI: Karol Pelc
EiTI: Joanna Pudełko
EiTI: Michał Siwoszek
EiTI: Izabela Sobieska
EiTI: Bartosz Sulima
EiTI: Filip Wasilewski
EiTI: Konrad Winnicki
EiTI: Dawid Zakrzewski
EiTI: Aleksandra Zioło
Elektr.: Łukasz Adamczyk
Elektr.: Łukasz Baran
Elektr.: Marcin Błaszczyk
Elektr.: Artur Braksator
Elektr.: Agnieszka Breśka
Elektr.: Wojciech Buczek
Elektr.: Paweł Czerniecki
Elektr.: Filip Kapczyński
Elektr.: Mikołaj Krause
Elektr.: Joanna Kulasza
Elektr.: Jakub Kutyła
Elektr.: Paweł Leszczyński
Elektr.: Karol Magier
Elektr.: Michał Mazurkiewicz
Elektr.: Łukasz Ordyszewski
Elektr.: Adrian Ostrowski
Elektr.: Kamil Piłka
Elektr.: Zuzanna Przymierska
Elektr.: Michalina Purgat
Elektr.: Szymon Rojek
Elektr.: Kacper Sławecki
Elektr.: Katarzyna Stępień
Elektr.: Patryk Synowiec
Elektr.: Maciej Szymański
Elektr.: Bartosz Waśniewski
Elektr.: Michał Wojciechowski
Fiz.: Adrian Augustowski
Fiz.: Aleksandra Bedełek
Fiz.: Monika Biniek
Fiz.: Ewelina Cieśla
Fiz.: Joanna Gajewska
Fiz.: Przemysław Kaim
Fiz.: Konrad Krawczyk
Fiz.: Tomasz Lehmann
Fiz.: Aleksandra Okrutny
Fiz.: Adam Olesiński
Fiz.: Paweł Osiński
Fiz.: Gabriela Pokropska
Fiz.: Karol Radziszewski
Fiz.: Marta Robak
Fiz.: Kamil Rozicki
Fiz.: Michał Śliwiński
Fiz.: Anita Zagrobelna
GiK: Filip Buczkowski
GiK: Jakub Chmielnicki
GiK: Kamil Choromański
GiK: Krystian Cyganek
GiK: Ewelina Dybciak
GiK: Izabela Fijałkowska
GiK: Alicja Konkol
GiK: Rafał Kryżman
GiK: Jakub Łobodecki
GiK: Maciej Miliszewski
GiK: Tymek Murzański
GiK: Marcin Pietroń
GiK: Aleksandra Robak
GiK: Michał Rubaj
GiK: Michał Staruch
GiK: Daniel Szulczewski
GiK: Mikołaj Śliwa
GiK: Tymoteusz Wysocki
GiK: Marcelina Ziarno
GiK: Paulina Zielińska
IBHiIŚ: Joanna Jach
IBHiIŚ: Artur Kalinowski
IBHiIŚ: Adrianna Kissa
IBHiIŚ: Magdalena Muchlado
IBHiIŚ: Klaudia Ochojska
IBHiIŚ: Magdalena Przydatek
IBHiIŚ: Paulina Samulnik
IChiP: Paweł Antkowiak
IChiP: Kamila Bańkoska
IChiP: Mateusz Bartczak
IChiP: Michał Bień
IChiP: Wojciech Bień
IChiP: Robert Bitner
IChiP: Zuzanna Dobrochłop
IChiP: Joanna Jankowska
IChiP: Krystian Jędrzejczak
IChiP: Aleksandra Krupińska
IChiP: Radosław Lewandowski
IChiP: Hanna Nurczyńska
IChiP: Rafał Pakuła
IChiP: Rafał Pater
IChiP: Agata Piros
IChiP: Igor Półgrabski
IChiP: Naralia Rendaszek
IChiP: Kacper Siwek
IChiP: Magdalena Tomczak
IMat: Katarzyna Filip
IMat: Dominik Grzęda
IMat: Anna Łabęda
IMat: Agnieszka Mitruś
IMat: Bartosz Orłowski
IMat: Natalia Padykuła
IMat: Marcelina Tymejczyk
Mechatr.: Krzysztof Gawin
Mechatr.: Michał Kuśmirek
Mechatr.: Aleksandra Martynowicz
Mechatr.: Katarzyna Matys
Mechatr.: Przemysław Panas
Mechatr.: Tomasz Raczyński
Mechatr.: Michał Radomski
Mechatr.: Grzegorz Relidziński
Mechatr.: Jakub Sękulski
Mechatr.: Marek Siekiera
Mechatr.: Maria Skarbek
Mechatr.: Sergiusz Staszczyk
Mechatr.: Michał Wasilewski
Mechatr.: Mieszko Wodzyński
Mechatr.: Dorota Zielińska
MEiL: Wojciech Bator
MEiL: Urszula Dancewicz
MEiL: Tomasz Derdak
MEiL: Fabian Dłuski
MEiL: Karolina Gałczyńska
MEiL: Marcin Gańko
MEiL: Maksymilian Gawin
MEiL: Łukasz Grabowski
MEiL: Dorota Gręda
MEiL: Andrzej Halicki
MEiL: Maria Janczylik
MEiL: Aleksandra Kaczuba
MEiL: Barbara Kominek
MEiL: Iga Kowalik
MEiL: Artur Kuźmiński
MEiL: Jakub Lempke
MEiL: Paweł Litman
MEiL: Piotr Loga-Sowiński
MEiL: Maciej Markul
MEiL: Michał Modzelewski
MEiL: Manh Tung Nguyen
MEiL: Kamil Niedźwiedź
MEiL: Sebastian Pecio
MEiL: Michał Radziwonowicz
MEiL: Krzysztof Szwed
MEiL: Jędrzej Śmigielski
MEiL: Bartosz Załęcki
MEiL: Bartosz Zieliński
MiNI: Przemysław Kosewski
MiNI: Michał Kozak
MiNI: Michał Kucki
MiNI: Monika Nowak
MiNI: Bartłomiej Rajkowski
MiNI: Tomasz Urbaszek
MiNI: Kamil Wołos
MiNI: Mateusz Wójcik
SiMR: Ada Berger
SiMR: Bartłomiej Bursa
SiMR: Filip Derba
SiMR: Jakub Florczyk
SiMR: Konrad Freundlich
SiMR: Hubert Jaworski
SiMR: Agnieszka Kopania
SiMR: Wojciech Margol
SiMR: Bartłomiej Mazan
SiMR: Mikołaj Mazur
SiMR: Aleksander Modzelewski
SiMR: Zuzanna Narkiewicz
SiMR: Damian Nowak
SiMR: Michał Pomarański
SiMR: Jan Sławek
SiMR: Adrian Solecki
SiMR: Maciek Trawicki
SiMR: Izabela Wojciechowska
WAiNS: Justyna Brodzik
WAiNS: Kinga Chamluk
WAiNS: Agnieszka Dominika Duda
WAiNS: ALEKSANDRA HALICKA
WAiNS: Sylwia Kołodziejska
WAiNS: Bartosz Kubicki
WAiNS: Paweł Kuć
WAiNS: Sebastian Kuryło
WAiNS: Piotr Rozwałka
WAiNS: Mieszko Rożej
WAiNS: Emilia Rzentała
WAiNS: Anna Stanik
WAiNS: Martyna Śliwińska
WIL: Mateusz Cichocki
WIL: Krystian Dłuski
WIL: Izabela Jarzembowska
WIL: Paweł Krzewiński
WIL: Justyna Marzec
WIL: Mikołaj Nazarczuk
WIL: Bartosz Orzech
WIL: Karolina Wawrzyniak
WIP: Karolina Bagińska
WIP: Jakub Burba
WIP: Milena Gryglak
WIP: Izabela Kaczmarek
WIP: Jędrzej Kapciak
WIP: Anna Michalczyk
WIP: Anna Paskudzka
WIP: Izabela Suplewska
WIP: Kinga Żurawska
WT: Michał Budzik
WT: Magdalena Burczyńska
WT: Wiktoria Ertman
WT: Miłosz Jachacy
WT: Weronika Jędrzejczyk
WT: Karolina Krysa
WT: Maria Krzętowska
WT: Karolina Matyjaszczyk
WT: Milena Niedbała
WT: Sebastian Piwko
WT: Tomasz Szabrański
WT: Joanna Trzpis
WT: Kamil Wojtera
WT: Edyta Wyszomirska
WZ: Piotr Bojanowicz
WZ: Łukasz Gala
WZ: Michalina Gozdecka
WZ: Filip Kaczmarski
WZ: Kinga Kalisz
WZ: Sylwia Kowalska
WZ: Magdalena Mazan
WZ: Magdalena Mikołajewska
WZ: Krystian Papierowski
WZ: Natalia Sadownik
WZ: Dawid Siergiej
quality work by Krzysztof B.Baczewski, Administrator , Powered by eWniosek