Kwaterunek 2015
logo
FAQ-LINK
Pytania i odpowiedzi
Language:
Akcja kwaterunkowa :
Strona główna
Informacje
Mapa akademików
Harmonogram
Zaloguj się
Kontakt
[LINK] Pomoc do tej zakładki
Osoby, których podania o Szczególne Okoliczności - aktywność na rzecz społeczności akademickiej rozpatrzono pozytywnie
Arch.: Olga Antoniewicz
Arch.: Igor Bajena
Chem.: Alicja Armatowska
Chem.: Magdalena Biegaj
Chem.: Olga Biernat
Chem.: Emilia Bucka
Chem.: Karolina Jaszczyk
Chem.: Barbara Jurkowska
Chem.: Agata Kołodziejczyk
Chem.: Małgorzata Kurel
Chem.: Anna Paskudzka
Chem.: Michał Sobolewski
Chem.: Aleksandra Stefanowska
Chem.: Marcelina Tymejczyk
Chem.: Karolina Zieleniewska
EiTI: Kacper Banasik
EiTI: Kacper Bąk
EiTI: Natalia Biaduń
EiTI: Margarita Chirillova
EiTI: Michał Falkowski
EiTI: Maciej Jarosiewicz
EiTI: Wojciech Kaczmar
EiTI: Monika Korczak
EiTI: Maciej Kubryń
EiTI: Karolina Kucharska
EiTI: Anna Wasilewska
Elektr.: Łukasz Adamczyk
Elektr.: Dawid Andrejczuk
Elektr.: Karol Bakiera
Elektr.: Martyna Borowik
Elektr.: Artur Braksator
Elektr.: Magdalena Choda
Elektr.: Łukasz Dymański
Elektr.: Agata Głaba
Elektr.: Bartłomiej Gołębiowski
Elektr.: Michał Grzegolec
Elektr.: Tomasz Jaciubek
Elektr.: Piotr Kochmański
Elektr.: Joanna Kulasza
Elektr.: Justyna Modliborska
Elektr.: Dariusz Niespodziany
Elektr.: Rafał Parzychowski
Elektr.: Michał Parzyszek
Elektr.: Mariusz Raczyński
Elektr.: Wojciech Rynkowski
Elektr.: Łukasz Siebiesiuk
Elektr.: Katarzyna Stępień
Elektr.: Bartosz Sulima
Elektr.: Bartosz Waśniewski
Elektr.: Malwina Wiśniewska
Elektr.: Michał Wojciechowski
Elektr.: Katarzyna Zielińska
Elektr.: Konrad Żukowski
Fiz.: Adrian Augustowski
Fiz.: Agata Dziubała
Fiz.: Konrad Krawczyk
Fiz.: Karolina Kulesz
Fiz.: Jakub Maliszewski
Fiz.: Adam Olesiński
Fiz.: Małgorzata Zawojek
GiK: Maja Berus
GiK: Maciej Bodnar
GiK: Jakub Chmielnicki
GiK: Krystian Cyganek
GiK: Monika Gańko
GiK: Anna Jachimowicz
GiK: Emilia Kalińska
GiK: Magdalena Kaszuba
GiK: Sylwia Kukawska
GiK: Małgorzata Legacka
GiK: Ignacy Majcher
GiK: Przemysław Markowski
GiK: Cezary Marzęda
GiK: Aleksandra Radecka
GiK: Łukasz Sałbut
GiK: Jakub Sprycha
GiK: Daniel Szulczewski
GiK: Paulina Ściana
GiK: Marta Śledź
GiK: Mikołaj Śliwa
GiK: Jakub Taras
GiK: Żaneta Węgrzyn
IBHiIŚ: Agata Adamczyk
IBHiIŚ: Julita Barcelak
IBHiIŚ: Monika Czechowska
IBHiIŚ: Sylwia Delążek
IBHiIŚ: Aleksandra Drabik
IBHiIŚ: Kamil Kawa
IBHiIŚ: Karolina Krysa
IBHiIŚ: Justyna Latarska
IBHiIŚ: Paulina Samulnik
IBHiIŚ: Anna Smaga
IBHiIŚ: Krzysztof Urbańczuk
IBHiIŚ: Kamila Witak
IChiP: Wojciech Bień
IChiP: Aneta Gawryszewska
IChiP: Klaudia Godlewska
IChiP: Katarzyna Grabarska
IChiP: Janusz Kopytowski
IChiP: Jarosław Matczuk
IChiP: Karolina Przychodzka
IChiP: Wojciech Skrzeczkowski
IChiP: Anna Spryszyńska
IChiP: Hubert Stefański
IChiP: Anna Zera
IMat: Mateusz Remez
IMat: Piotr Richter
Mechatr.: Damian Materek
Mechatr.: Przemysław Panas
Mechatr.: Jakub Pełka
Mechatr.: Alicja Praczukowska
Mechatr.: Marta Przybylska
Mechatr.: Mateusz Sobiecki
MEiL: Jarosław Brodowski
MEiL: Filip Geppert
MEiL: Michał Kowalewski
MEiL: Iga Kowalik
MEiL: Agata Królak
MEiL: Piotr Romanowski
MEiL: Katarzyna Zawadzka
MiNI: Sylwester Czechowski
MiNI: Krzysztof Czuchra
MiNI: Michał Kucki
MiNI: Patrycja Kukla
MiNI: Jarosław Miller
MiNI: Ewa Sadownik
MiNI: Tomasz Urbaszek
SiMR: Piotr Hermanowicz
SiMR: Adam Jarzyniak
SiMR: Vanessa Kmiecik
SiMR: Michał Konicki
SiMR: Przemysław Lis
SiMR: Bartłomiej Mazan
SiMR: Rafał Mienturka
SiMR: Aleksander Modzelewski
SiMR: Piotr Ostrowski
SiMR: Mateusz Popowski
SiMR: Jan Sławek
SiMR: Natalia Wolska
SiMR: Marek Zwoliński
WAiNS: Aleksandra Banaszkiewicz
WAiNS: Karina Klepacka
WAiNS: Agnieszka Rębiś
WAiNS: Katarzyna Sosik
WAiNS: Paulina Sosik
WAiNS: Monika Standziak
WAiNS: Justyna Szlaszyńska
WIL: Michał Banaszczyk
WIL: Konrad Fiedorowicz
WIL: Damian Jończak
WIL: Przemysław Kłopocki
WIL: Michał Maciąg
WIL: Tomasz Malinowski
WIL: Sebastian Pośnik
WIL: Piotr Rozwałka
WIL: Krzysztof Świetlicki
WIL: Justyna Wysocka
WIP: Robert Borzęcki
WIP: Urszula Drzewiecka
WIP: Maciej Dudek
WIP: Milena Gryglak
WIP: Kamil Joński
WIP: Agata Kacperek
WIP: Żaneta Krześniak
WIP: Anna Michalczyk
WIP: Paweł Pacek
WIP: Iwona Rojek
WIP: Mieszko Rożej
WIP: Mateusz Rudko
WIP: Justyna Tyburska
WIP: Grzegorz Węgrzyk
WIP: Dariusz Zin
WT: Adrian Bożyk
WT: Klaudia Deptuła
WT: Jan Hermanowicz
WT: Piotr Jaskowski
WT: Aleksandra Maksimiuk
WT: Tomasz Monastyrski
WT: Mariusz Niedźwiecki
WT: Małgorzata Pędzierska
WT: Magdalena Pieczyńska
WT: Katarzyna Strzałkowska
WT: Mateusz Wiewiór
WT: Wiktoria Zbyszyńska
WT: Paulina Zientek
WT: Tomasz Żywioł
WZ: Jacek Dulski
WZ: Emilia Fryszkowska
WZ: Łukasz Gala
WZ: Marianna Gładysz
WZ: Róża Gładysz
WZ: Radosław Łapiński
WZ: Jakub Nowak
WZ: Iwona Trzcińska
WZ: Wioleta Wieteska
WZ: Anna Wojciechowska
quality work by Krzysztof B.Baczewski, Administrator , Powered by eWniosek